"הכל מתחת לבית!": היכן נמצאה חווית המגורים האידיאלית ביותר עבור המשפחה בתקופה זו?

בתקופה זו למדנו שלבית שלנו יש תפקיד חשוב ולמיקום שלו אף יותר. משפחות רבות מביעות עניין בשינוי שקשור למקום המגורים ובפרט לביתם, בו הם מבלים את רוב היום. 

בחיפוש שביצענו אחר חווית המגורים האידיאלית למשפחות בתקופה זו, מצאנו כי לא לשווא שכונת "גינדי "TLV כל כך מבוקשת גם בימים אלה. למעשה, הפרויקט הוא אחד ממתחמי המגורים הבודדים בישראל שמצליחים לענות על כל דרישות הדיירים, ומבלי לחרוג ממרחק ה-1000 מטר. מדובר בפרויקט מגדלים מפוארים ודירות מעוצבות אשר תוכננו על פי סטנדרטים גבוהים במיוחד כדי להעניק את חווית המגורים האידיאלית ביותר עבור כל המשפחה.

בפרויקט, בו מגדלי מגורים מפוארים, ישנן גינות משחקים לקטנטנים, פארקים ירוקים ופסטורליים לטובת הדיירים, לצד מגרשי ספורט, עמדות TRX ומתקני כושר מקצועיים שמהווים תחליף מצוין לחדרי הכושר הסגורים. אם לא די בכך- תחושת הקהילתיות מאפיינת מאוד את דרי המתחם במיוחד בתקופת המשבר, ואותה אווירה מהווה את אחד מהיתרונות הבולטים ביותר כחלק מחוויית המגורים במתחם.

היווצרות חיי הקהילה בקרב הדיירים הובילה מיד לפתיחת קבוצות וואטספ משותפות (גם לפי תחומי עניין כמו הורות, אימהות מבשלות, ספורט ועוד). בחברת גינדי זיהו את נושא הקהילתיות והחליטו לייצר פלטפורמה דיגיטלית שתאפשר לדיירים לתקשר ביניהם בצורה מסודרת, להכיר זה את זה ולארגן אירועים קהילתיים בזום ואף להתנדב כדי לסייע אחד לשני במיוחד בתקופת הקורונה.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

    מעבר להיצע מוקדי העניין שבמתחם, גם המיקום שלו נחשב לאחד מהאסטרטגיים ביותר: בפינה בין הרחובות השוקקים החשמונאים וקרליבך. הנגישות של הפרויקט לכלל אמצעי התחבורה, בסמיכות לרכבת הקלה העתידה לפעול בקרוב, לתחנת הרכבת הקרובה ולנתיבי איילון מהווים יתרון בולט בבחירת מקום המגורים ובמיוחד כשמדובר בעיר תל אביב.

    בתקופה לא יציבה כלכלית כמו שיש לנו היום רכישת דירה בפרויקט יוקרתי של החברה המובילה בישראל במיקום המרכזי ביותר וכשהכול נמצא מתחת לבית, תעניק לכם שקט וידיעה שהכסף שלכם הושקע במקום הנכון ביותר עבורכם ועבור ילדיכם. כעת מוצעת דירת 3 חדרים להשקעה בעלות של 3,200,000 ₪ בלבד, כאשר הערכת המומחים היא שערך הדירות בפרויקט צפוי לעלות בצורה משמעותית כבר עם גמר הבניה.

    לא בכדי ניכר כי הביקוש במתחם "גינדי TLV" ממשיך לעלות בקרב משקיעים רבים ובקרב מצמצמי דיור המעוניינים במקסימום נוחות ונגישות (במיוחד בתקופת הקורונה) ובנכס בפריים לוקיישן.

    למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם: