הותר לפרסום: חברת פאי גרופ תאפשר למשקיעים לרכוש יח' אחרונות של הקרקע שאושרה לבנייה, הממוקמת בסמוך לרכבת ומול פארק העסקים קיסריה, בפרויקט המשרדים אילנות ימכרו למשקיעים החל מ-165,000 ש"ח בלבד!

הבוקר (יום ה'), פורסם לראשונה כי חברת הנדל"ן פאי גרופ תאפשר למשקיעים קטנים לרכוש את קרקע בפרויקט "פארק האילנות" בפרדס חנה אשר כבר אושרה לבנייה! כידוע, מדובר בעתודת קרקע המיועדת עבור בניית מתחם העסקים החדש והמתקדם ביותר של אזור השרון.

במסגרת העסקה, יחידת משרד בגודל 50 מ"ר, תימכר למשקיעים רק ב-165,000 ש"ח! לדעת המומחים, מדובר בהשקעה הצפויה להניב תשואה של כמעט 100% עבור המשקיעים שינצלו תוך זמן קצר את הטיימינג הנוכחי, טרם תחילת הבנייה (שעתידה להעלות את מחיר ההשקעה). 

אזור צפון השרון מאופיין בשנים האחרונות בתנופת הבנייה המואצת בו, מה שמוביל ערים ויישובים רבים להתפתח ולהתחדש כל העת (קיסריה כבר הוכיחה זאת). לא בכדי ניכר הזינוק בפיתוח ובבנייה באזור, שכן המיקום האסטרטגי שלו מושך יותר ויותר חברות ועסקים להתמקם דווקא בו. 

הקרקע המאושרת לבנייה, מסתמנת בימים אלה כאחת מהקרקעות המבוקשות ביותר באזור השרון, שכן היצע המשרדים הנמוך שבסביבה, לצד המיקום האידיאלי וההשקעה בעלות הנמוכה – מהווים רק את חלק מיתרונות ההשקעה ולחלוטין מסבירים את הביקוש הגובר.  

כאמור, מדובר בחלון הזדמנויות השקעה מוגבל בזמן. לאור זאת, בשבועות הקרובים צפויים יזמי נדל"ן מובילים, לצד משקיעים פרטיים לרכוש קרקעות בעתודת הקרקע המבוקשת, שבה עתיד להיבנות, כאמור, מתחם העסקים המוביל, הבולט והמתקדם ביותר של אזור השרון.

השאירו פרטים, וניצור קשר בהקדם!