במערב רחובות בצמידות לשכונת מגורים יוקרתית: רק 249 אלף ₪ עבור קרקע ביעוד למגורים שצפויה להעלות שוויה למיליון ₪ !

התוכנית הכוללנית שמייעדת את הקרקע למגורים הומלצה על ידי הוועדה המחוזית לאישור על ידי הוועדה הארצית

רחובות, ממשיכה למגנט אליה מדי שנה יותר ויותר צעירים, משפחות ומשקיעים התרים אחר אזור המגורים האידיאלי ביותר. עם קצב הפיתוח שמקדמת העירייה בשנים האחרות, המגדלים החדשים שנבנים, פיתוח התעשייה, התרבות והמדע- רחובות מסתמנת כאחד מיעדי הנדל"ן האטרקטיביים ביותר בישראל כיום.

היתרונות של מגורים בעיר הם רבים, והבולט מבניהם הוא המחיר הנמוך להשקעה על אף שמדובר בעיר ששוכנת באזור המרכז ובסמוך לשכנה התל אביבית בגלל החיבור של הרכבת הקלה שעתידה לקום . כמובן שלאור הביקוש הגובר למגורים ולהשקעה, מחירי הקרקעות ברחובות אשר מקודמות בתוכניות שאושרו זינקו והניבו למשקיעים מאות אחוזים בשנים ספורות.

אחד מהפרויקטים המבוקשים ביותר בימים אלה מבית בריטניה-ישראל הוא פרויקט גבעות הכורכר, אשר ממוקם צמוד דופן לשכונת המגורים היוקרתית גינות סביון. שיווק הקרקע האסטרטגית החל, וכעת מוצעים מגרשים במחירי השקה בעלות של 249,000 ש"ח בלבד, אשר צפויים להגיע לשווי של מיליון שקלים עם כניסת התוכניות המאושרות לתוקף. חשוב לציין שהקרקע פרטית בטאבו ומלווה בהסכם שיתוף על ידי משרד עורכי דין מוביל.

* הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית
** הקרקע בתוכנית מיועדת להקמת מגדלי מגורים

לקבלת מידע ושיחת ייעוץ עם מומחה השקעות נדל”ן

  הפרויקט גבעות הכורכר, מדובר בקרקע בתהליכי הפשרה המיועדת לבנייה רוויה במגדלי מגורים, שוכן בסמוך לפארק ההייטק העתיד להיבנות בעיר, בצמוד לשכונת הווילות האיכותית "גינות סביון". המיקום האסטרטגי של הפרויקט המאופיין בסביבה הירוקה של גבעות הכורכר אל מול הנוף הכפרי והפסטורלי, מסביר גם הוא את הביקוש הרב בהשקעה במתחם.

  לאור העובדה כי הקרקע טרם הופשרה סופית ואינה זמינה לבנייה מיידית, מדובר בעסקת השקעה אטרקטיבית במיוחד. חשוב לציין כי בחודש אפריל האחרון, הוועדה המחוזית המליצה בפני המועצה הארצית לתכנון ולבניה לאשר את התוכניות ולתת להן תוקף, וכעת המתחם צפוי לקבל אישורים סופיים כבר בתקופה הקרובה.

  כדי לסבר את האוזן בדבר פוטנציאל הרווח בהשקעה בפרויקט זה, יש להבין כי מחירי דירות חדשות באזור, הזהות לדירות הצפויות להיבנות במתחם- מגיעים כיום לעלות של 2.5 מיליון שקלים. כמו כן, על פי חוות דעת שמאי, בהתאם לתקן 22, הידוע בתור תקן מחמיר מאוד, מי שישקיע בפרויקט בשלב זה צפוי להרוויח סכום גבוה פי ארבעה מהשקעתו: מיליון שקלים, שעל פי תחזיות המומחים- צפוי להיות מחיר הקרקע עם כניסת התוכניות המאושרות לתוקף.

  הרווח האפשרי של מאות אחוזי תשואה על כל יחידת קרקע, שנובע מהעלות הנמוכה להשקעה הודות לעובדה כי הקרקע טרם קיבלה אישור לבנייה מיידית, מושך יותר ויותר משקיעים להתעניין בפרויקט ולצאת לדרך.

  * הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית
  ** הקרקע בתוכנית מיועדת להקמת מגדלי מגורים

  לקבלת מידע ושיחת ייעוץ עם מומחה השקעות נדל”ן

   * תמונת כניסה רחובות – נרכשה באמצעות אתר "שלט כניסה"