זה סוף סוף קרה התוכנית של חוף התכלת הרצליה הופקדה במחוזית !

חברת 'עתיד קרקעות' יוצאת בקריאה אחרונה למשקיעים: "התקדמנו בצעדי ענק לכיוון תוכנית למסחר ומגורים על קו החוף של הרצליה בין מלון מנדרין לבין המרינה בהרצליה ולנו יש את הגושים הראשונים לים בטאבו פרטי". את התוכנית מוביל משרד עו"ד המוביל ביותר בתחום שמנהל תחת הסכם שיתוף מעל 50 דונם, לפי התוכנית 100 מטר מספיק לקבלת זכויות לגובה. חשוב להדגיש שנכון להיום חברת 'עתיד קרקעות' היחידה שמתחייבת למכירה בהיתר הבנייה.

לקבלת מידע ושיחת ייעוץ עם מומחה השקעות נדל”ן

באחד המקומות החמים באזור המרכז, עומד לקום בקרוב פרויקט הדגל היוקרתי של עיריית הרצליה – מתחם חוף תכלת. הפרויקט כולל כ-2,000 דונם התחומים בין המרינה של הרצליה ובין מלון מנדרין בתל-אביב. בין היתר הפרויקט יכלול פארק חופי, מלונות ואלפי דירות, מה שיביא להתפתחות גדולה של האזור והפיכתו לאזור שההשקעה בו תשתלם לאלו שיזהו את הפוטנציאל וישקיעו בו כבר בשלב הזה.

בחלקו המרכזי של הפרויקט יבנו בנייני מגורים ובסך הכל כ-11,500 יחידות דיור. בחלקו הצפון מזרחי של הפרויקט ובהמשך לאזור התעשייה הרצליה פיתוח יוספו אזורי תעסוקה רבים. בחלקו המערבי של הפרויקט מוקצים שטחים נרחבים לבנייה, למסחר ולמלונאות. מה שיקל את הגישה באזור זה הוא תכנון ציר עתידי של קו הרכבת הקלה שיעבור בסמוך. האזור נחשב למתחם הבלתי בנוי הגדול ביותר הנמצא בסמוך לחוף במרכז הארץ, מה שהופך את הפוטנציאל הנדל״ני שבו לגדול מאוד, ומעבר לכך, מדובר באחת מעתודות הבנייה הבודדות שנותרו סמוכות לחוף הים, לכן ערכה מוערך במיליארדי שקלים, כל זאת, גורם למשקיעים רבים למהר ולרכוש קרקעות באזור. רכישה אשר תביא עמה זכויות לבנייה בעתיד באזור היקר ביותר במדינת ישראל.

לקבלת מידע ושיחת ייעוץ עם מומחה השקעות נדל”ן