לראשונה בישראל, חברת הנדל״ן שתאפשר לכל משקיע מ- 119,000 ₪, לרכוש את חלקו בקרקע פרטית בטאבו, הקרקע היוקרתית והמבוקשת ביותר, בהוד השרון. אשר במועד ההפשרה צפי הרווח צפוי להגיע לכ- 300%-400% ע״פ שמאות קרקעות בתקן 22 ממשלתי מחמיר!

מיקום החלקה – צמודת דופן למגדלי מגורים

שלב א' נמכר כולו. שלב ב' בעיצומו!

בימים אלה, החברה פתחה את שלב ב׳ ללקוחות רבים נוספים, שלא הספיקו להצטרף לשלב א׳, אך מעוניינים גם להיות בעלי יחידת הקרקע הצפויה ליהנות מעליית ערך משמעותית. משקיעים (גם כאלה עם הון עצמי נמוך במיוחד), קונים חלק יחסי בקרקע, פרטית בטאבו, המיועדת להפשרה עתידית למגורים, בפרויקט היוקרתי נוף הירקון בהוד השרון, החל מ-119,000₪ בלבד, ועל פי מומחי השמאות, יכולים יהיו למכור אותה בעת הפשרתה לחברות בנייה, פי 3-4 משווי השקעתה, כלומר על השקעה של 119,000 ₪, רווח של כ-200,000-300,000 ₪ תוך מספר שנים!

לא די בעובדה ששווי הקרקע בעת אישורה כזמינה לבנייה תקפוץ פי 3-4 ויותר, שכן ביום ההפשרה יוכלו המשקיעים, בהסכם, לקבל ליווי ושירותי החברה ומשרד עורכי הדין המלווה, בסיוע מקצועי במכירת הקרקע לקבלנים ברווח מקסימלי. אקזיט!

על פי גורמים מומחים, התרחבות הערים ומצוקות הדיור בשנים האחרונות, מאיצות את תהליכי הפשרת הקרקעות החקלאיות על ידי רשויות התכנון והבנייה. אחד מהפרויקטים האטרקטיביים כעת להשקעה, הוא פרויקט "שביל התפוזים" הממוקם בצדה הדרום-מזרחי של הוד השרון, במסגרת תוכנית שעתידה להוסיף *כ-27 אלף יחידות דיור לעיר ולשלש את אוכלוסיית העיר. הוד השרון היא אחת מהערים המבוקשות ביותר בישראל, בעיקר הודות לשילוב המושלם שהיא מציעה: מגורים עירוניים בסביבה כפרית, ירוקה ופסטורלית. כמו כן, המיקום האסטרטגי של העיר באזור המרכז ובסמוך לערים מרכזיות כמו הרצליה, רעננה וכפר סבא, מהווה גם הוא יתרון בולט בהשקעה בעיר.

במסגרת הפרויקט, שמקודם כל העת על ידי עיריית הוד השרון והוועדה המחוזית, החברה מציעה עבור משקיעי נדל"ן עסקת השבחה המהווה הזדמנות אטרקטיבית במיוחד לרכישת קרקע, שעל פי דוח השמאות צפויה להיות מאושרת לבנייה בתוך 5-7 שנים. למעשה, מדובר בקרקע המוגדרת כשטח צהוב בייעוד למגורים, מגדלי יוקרה מודרניים במסגרת תכנית נוף הירקון, ושוכנת כאמור באחת מהשכונות המבוקשות ביותר בהוד השרון, דרומית לשכונת "גיל עמל", דרום מזרחית לשכונת "מגדיאל" וסמוכה ליציאה לכביש 40. מדובר באזור שסטטוס הקרקע בו מוגדר על פי תכנית מתאר ארצית כ"אזור פיתוח עירוני".

מתעניינים בקרקע? מהרו והירשמו לתיאום פגישה!

  מגדלי יוקרה מודרניים בהוד השרון.

  *התוכנית בשלב מתקדם והופקדה כבר בוועדה המחוזית!

  חשוב לציין כי מלאי הקרקעות מוגבל בהחלט וצפי המומחים הוא שתוך זמן קצר כל יחידות הקרקע תמכרנה וזאת הודות לביקוש הגובר. משקיעי הנדל"ן המבינים את הפוטנציאל הרב שבהשקעה זו, מצפים להפשרתה בעתיד הקרוב (5-7 שנים ע״פ הערכת השמאות) וחוזים פוטנציאל עליית ערך של מאות אחוזים!

  הקרקע בעלת תקן שמאות 22, הנחשב לתקן ממשלתי מחמיר לסטטוס וערך הקרקעות במדינה. שווי יחידת קרקע מלאה ליחידת דיור עתידית של 125 מ״ר, הנמכרת כיום ע״י החברה ב 289 אלף ₪ בלבד. צפויה להכפיל את עצמה במאות אחוזים, ומוערכת ע״י השמאי הממשלתי כזמינה לבניה ב-1.4 מיליון ₪ ויותר. ולכן כל השקעה יחסית בקרקע, אשר החברה מאפשרת ללקוחותיה, תיתן הזדמנות לרוכש להנות גם כן מהכפלת כספו פי 3-4 בשנים הקרובות. לכן, מדובר בהזדמנות נדירה וחסרת תקדים לרכישת נכס נדל"ני בחלקה הטובה והמבוקשת ביותר במתחם "שביל התפוזים" המפורסם.

  המשקיעים בקרקע ייהנו מליווי צוות מקצועי של החברה הכולל משרד עורכי דין מלווה, ויקבלו ייעוץ אישי וניהול לאורך כל תהליך ההשקעה, לרבות מועד הפשרת הקרקע. החברה שנחשבת למותג בינלאומי הודות למוניטין שצברה בשנים האחרונות באיתור הזדמנויות השקעה יוצאות דופן בארץ ובחו"ל.

  * היתרון בכך שהקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית טמון בהזדמנות עבור המשקיעים להרוויח מאות אחוזים בשנים הקרובות.

  מתעניינים בקרקע? מהרו והירשמו לתיאום פגישה!