תקדים! לאור הביקוש הרב: אותרו יח׳ נוספות מוגבלות של הקרקע היוקרתית שביל התפוזים נוף הירקון, קרקע פרטית בטאבו בהוד השרון ב-139,000 ₪ בלבד! המחיר הנמוך ביותר בהתחייבות.

ב-139,000 ₪ בלבד רוכשים קרקע פרטית בטאבו, באזור האסטרטגי ביותר, בעיר המבוקשת ביותר הוד השרון! במועד ההפשרה, צפי הרווח צפוי להגיע לכ-300%-400% על פי שמאות קרקעות בתקן 22 הממשלתי המחמיר!

התמונה להמחשה: קרקע צמודה למגדלי מגורים בהוד השרון

לאחר השלמת מכירת שלב א' +ב' בהצלחה מסחררת, חברת הנדל"ן הצליחה לאתר מס' מוגבל של קרקעות להשקעה והודיעה על שיווק שלב ג׳, עבור לקוחות נוספים שמעוניינים להיות גם הם בעלי יחידת קרקע הצפויה ליהנות מעליית ערך משמעותית תוך מספר שנים! 

משקיעים עם 139,000 ₪ בלבד, בחלק יחסי מתוך דונם קרקע פרטית בטאבו, המיועדת להפשרה, ע״פ דוח שמאות ממשלתי, בשנים הקרובות, באזור היוקרה של הוד השרון המבוקשת. ונהנים מהשבחה של מאות אחוזים על ההשקעה.

על פי מומחי השמאות, בעת הפשרת הקרקע, המשקיעים יכולים יהיו למכור אותה לחברות בנייה – פי 3-4 משווי השקעתה! כלומר, על השקעה של 139,000 ₪, הם ייהנו מרווח של כ-350,000-550,000 ₪ תוך מספר שנים. אקזיט!

משקיעי הנדל"ן המבינים את הפוטנציאל הרב שבהשקעה, מצפים להפשרת הקרקע (5-7 שנים על פי הערכת השמאות) וחוזים, כאמור, פוטנציאל עליית ערך של מאות אחוזים.

לא די בשווי הקרקע הגבוה, שכן המשקיעים ייהנו לאורך כל הדרך מליווי צוות מקצועי של החברה, הכולל משרד עו"ד מלווה, ויקבלו ייעוץ אישי וניהול לאורך כל תהליך ההשקעה – לרבות מועד הפשרת הקרקע. החברה, חשוב להדגיש, נחשבת למותג בינלאומי הודות למוניטין ולניסיון שצברה בשנים האחרונות באיתור הזדמנויות השקעה יוצאות דופן בארץ ובחו"ל.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית

מתעניינים בקרקע? מהרו והירשמו לתיאום פגישה!