רובע משרד החוץ: דירות למכירה בפרויקט מגורים המספק חוויות מגורים בינלאומית בירושלים

הפרויקט החדש בפאתי העיר ירושלים עומד לשנות את פני העיר מבחינה עסקית, תעסוקתית ותחבורתית. רובע משרד החוץ מציע לא רק דירות מגורים ברמה הגבוהה ביותר אלא גם חווית מגורים בינלאומית המשנה את תפיסת המגורים בעיר.

במתחם ייבנו 5 בנייני מגורים בני 6-8 קומות, 266 דירות בתמהיל מגוון המתאים למגוון אוכלוסיות. דיירים ומשקיעים שישכילו לרכוש את הפרויקט בימים אלו יכלו להנות משילוב מושלם של מיקום, איכות ויוקרה בלב הסיטי החדש של ירושלים.

במסגרת הפרויקט תוכלו לרכוש דירות 3,4,5 חדרים, דירות גן ודירות פנטהאוז. הדירות כולן ייהנו ממרפסת רחבה עם נוף ירושלמי עוצר נשימה. שילוב של כל הדברים האלה מבטיח פרויקט מיוחד עם חווית מגורים אלגנטית ובינלאומית שטרם נראה בישראל.

מיקומו של הפרויקט בסמיכות גבוהה למרכזי תרבות, מרכזי קניות ומתחמי בילוי ופנאי: הר החוצבים, גן סאקר, שוק מחנה יהודה, בנייני האומה, הסינמה סיטי ומוזיאון ישראל. בנוסף, בסמיכות רבה לפרויקט נבנית בימים אלו קריית אריאל שרון, רובע העסקים הבינלאומי של ירושלים אשר בו יוקמו 12 מגדלי משרדים בשטח של כ-300 דונם ובהיקף של כ-1.5 מיליון מ”ר, השטח מיועד לחברות בתחומי ההייטק והביו-טק, כמו גם למלונאות, למגורים ולשטחי מסחר.

מאחורי הפרויקט עומדות 2 קבוצות נדל”ן גדולות וותיקות: קבוצת אביב, הפועלת כבר 55 שנים. לקבוצה ניסיון רב בייזום, תכנון ובנייה של פרויקטים מורכבים למגורים ומסחר בארץ ובעולם. קבוצת לני גרופ, הפועלת בישראל ובחו”ל בנתה עד היום מאות דירות ואלפי מטרים של נכסים מסחריים.

לקבלת מידע נוסף ושיחה עם נציג