השקעה בקרקע זמינה לבנייה! בפארק העסקים מהמבוקשים ביותר בישראל עם למעלה מ-90% תפוסה. הבנייה עתידה להתחיל בשנה הקרובה: החל מ-165,000 ₪ בלבד עבור זכות בקרקע למשרד בפארק המבוקש.

אזור צפון השרון מאופיין בתנופת בנייה מואצת בשנים האחרונות. לא לשווא ניכר הזינוק בפיתוח ובבניה בו, שכן מיקומו האסטרטגי מושך יותר ויותר חברות ועסקים להתמקם בו. בימים אלה אור הזרקורים מופנה לאחד הפרויקטים הצפויים לקום במרכז ההייטק והעסקים השוקק: במרחק 50 מטר בלבד מתחנת הרכבת קיסריה פרדס חנה, עם שיעור תפוסה של 90%, ובעלות השקעה נמוכה במיוחד.

הפרויקט שסיים בהצלחה את כל התהליכים הבירוקרטיים, קיבל אישור לבנייה על ידי כל הגורמים הרלוונטיים. על כן, פיתוח הקרקע צפוי להתחיל כבר בשנה הקרובה. בפרויקט, המיועד למשרדי הייטק ולתעשיות עתירות הידע, עתיד להיבנות כאמור מתחם העסקים המוביל, הבולט והמתקדם ביותר באזור, כששיעור התפוסה במתחם עומד כבר עכשיו על 90%.

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

  כעת, מוצעת הזדמנות חסרת תקדים ואטרקטיבית במיוחד בשל ההשקעה ההתחלתית הנמוכה הנדרשת, רק 165,000 ש"ח בלבד עבור זכות ליחידת משרד, שעתידה להניב תשואה שתגיע לכמעט 100% כבר בשנה הקרובה ועוד לפני שלב הבניה. הודות לכך שתוכניות הבניה כבר אושרו, הקרקע זמינה לבנייה ובימים אלה היא עוברת הכשרה לטובת התחלת הבניה- מדובר בהשקעה בסיכון אפסי, הצפויה להניב למשקיעיה רווחים גבוהים בתוך זמן קצר.

  מתוך ראיון ל-'מ.מ פרדס חנה כרכור': מ"מ ראש המועצה, יואב קעטבי: "אזור התעסוקה יביא לחיזוק הכלכלי המקומי והאזורי כאחד. מדובר בפרויקט דגל ממנו ייהנו התושבים והעסקים"."

  מלבד לעלות הראשונית הנמוכה להשקעה, יתרונות הפרויקט רבים, והם אלה המסבירים את פוטנציאל הרווח האדיר שטמון בו. ראשית, המיקום האסטרטגי בו שוכן הפרויקט "פארק האילנות" אשר ממוקם הרבה יותר קרוב לתחנת הרכבת מכל פארק העסקים קיסריה – כאמור, במרחק של 50 מטר בלבד. לא זאת בלבד, שגם עבור הנהגים הוא נגיש במיוחד וזאת בשל סמיכותו לכביש 4, כביש החוף וכביש 6.

  כמו כן, אחד הנתונים המעניינים והחשובים ביותר הוא שיעור התפוסה הגבוה שבמתחם, העומד על 90% (!). בנוסף, המתחם מעניק שירותים מצוינים עבור העובדים והעסקים, הכוללים שירות הסעות פנימי, בתי קפה ומסעדות, מרכז כנסים, דואר, וכמובן – תחנת רכבת סמוכה המדגישה את הנגישות למתחם.

  יתרון בולט שחשוב לציין הוא כי לאור העובדה שפארק העסקים קיסריה הוא בבעלות משפחת רוטשילד, לא ניתן לרכוש בו משרדים אלא רק להשכיר – "פארק האילנות", הצפוי לקום, מהווה פתרון אידיאלי עבור כך.

  כפועל יוצא, היצע המשרדים הנמוך שבסביבה הוביל לביקוש אדיר למשרדים חדשים באזור ולנוכח כך ולאור יתרונותיו הרבים, עד כה נמכרו למעלה מ-90% מהשטחים בפארק.

  כעת, מדובר בחלון הזדמנות השקעה מצומצם שאסור לפספס, שכן הקרקע זמינה לבנייה ונמצאת בשלב טרם פיתוח התשתיות- מה שמעיד על העלות הנמוכה להשקעה! ההשקעה בפרויקט "פארק האילנות" היא אחת מההשקעות האטרקטיביות ביותר הודות להשקעה הנמוכה והבטוחה, לצד רווח מקסימלי בתוך זמן קצר במיוחד.

   

  השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם