"ריף פרימיום" 27 קומות של יוקרה מול חוף הים: החל שיווק המגדל השלישי והאחרון בפרויקט אלמוג כרמל מערב בחיפה

תוכן שיווקי

לרגל השקת המגדל השלישי בפרויקט המבוקש, הנבנה בשכונת נווה דוד המתחדשת, יוצאת קבוצת אלמוג עם מבצע מכירות מוקדם ל-18 דירות בלבד. במסגרת המבצע תינתן הנחה של 3% ממחיר המחירון ויוצעו תנאי תשלום מיוחדים לזמן מוגבל

ההדמיה להמחשה בלבד – קרדיט olin
ההדמיה להמחשה בלבד – קרדיט olin

קבוצת אלמוג היוזמת והמבצעת של פרויקט "אלמוג כרמל מערב" ברובע הים של חיפה, מודיעה כי החל שיווק המגדל השלישי והאחרון בפרויקט.

מגדל "ריף פרימיום" הנחשב ליוקרתי ביותר מבין שלושת המגדלים, יתנשא לגובה 27 קומות ויכלול 110 דירות במפרט גבוה ביותר הכולל בין היתר: מיזוג אוויר, חשמל חכם, אריחים משודרגים ועוד תוספות. בכל קומה, ארבע דירות בלבד. תמהיל הדירות במגדל כולל דירות 4 ו-5 חדרים, דירת גן ופנטהאוזים מרהיבים. הבניין יבנה מעל 7 קומות מרתף חנייה תת קרקעי ויכלול 2 לובאים, מועדון דיירים וחדר כושר לרווחת הדיירים.

הכי גבוה בחיפה
פרויקט "אלמוג כרמל מערב" הנבנה כיום בשכונת נווה דוד המתחדשת, כולל את שלושת מגדלי המגורים הגבוהים ביותר שנבנו עד כה בחיפה, אשר מתנשאים לגובה של 27-30 קומות. המגדל הראשון אוכלס בקיץ האחרון ומכירת הדירות בבניין השני נמצאת בעיצומה. 

פרויקט "אלמוג כרמל מערב" הממוקם כ-600 מטר (בקו אווירי) מקו החוף, נבנה על שטח עצום של כ- 16 דונם וכולל פיתוח סביבתי נרחב לרווחת התושבים הכולל בריכה אקולוגית, גינות, אזורי ישיבה מוצלים, מתקני שעשועים, ספורט אתגרי ועוד. על התפיסה האדריכלית החדשנית העומדת מאחורי תכנון הפרויקט, אמון משרד האדריכלים החיפאי שוורץ-בסנוסוף.

למידע נוסף – השאירו פרטים:

  ההדמיה להמחשה בלבד – קרדיט olin
  ההדמיה להמחשה בלבד – קרדיט olin

  רובע הים של חיפה – מתחם מגורים מתפתח ומבוקש
  שכונת נווה דוד הינה אחת משכונות רובע הים אשר התחדשותן ופיתוחן מעוגנות בתוכנית המתאר להתחדשות עירונית בשכונות החוף בחיפה – חפ / 2350. התוכנית, אותה יזם אגף תכנון עיר – המחלקה להתחדשות עירונית בעיריית חיפה בשיתוף הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, תקדם את מימוש הפוטנציאל העצום הגלום בשכונות הוותיקות ותמצב את מעמדן כשכונות איכותיות וייחודיות בקרבת חופי הים של העיר.

  לדברי אריאל וטרמן, מהנדס העיר חיפה, מיקומן של שכונות רובע הים מעולה בעיקר בשל קרבתן לים והיותן שכונות מישוריות עם שטחים פתוחים נרחבים. לדבריו, מיזמי ההתחדשות העירונית בשכונות החוף בכלל ובנווה דוד בפרט, יבטיחו מענה ומשיכת אוכלוסייה צעירה לשכונות ותיקות אלו – תוך מתן אפשרות לאוכלוסייה הקיימת לשפר מאוד את תנאי הדיור. 

  לדברי רקפת להב, סמנכ"ל שיווק ומכירות בקבוצת אלמוג: "רוב הרוכשים בפרויקט אלמוג כרמל מערב קונים את הדירות למטרת מגורים, עובדה המהווה בעיני הבעת אמון מלאה בפרויקט וכמובן בפוטנציאל של האזור, הניכר לעין לאחר אכלוס המגדל הראשון והפיתוח הסביבתי שהושלם סביבו. ניתן לומר כי רובע הים של חיפה הפך בשנים האחרונות למתחם מגורים מבוקש, קצב המכירות והביקושים נותר גבוה גם בתקופה מאתגרת זו. מכאן ההוכחה שפרויקטים המתוכננים היטב במסגרת התחדשות עירונית, הנם הצלחה כבירה לעיר ולתושבים, וכאשר רוכשים פוגשים מוצר איכותי ומחיר נגיש, הם לא מהססים."

  על פי נתוני החברה מרבית הרוכשים בפרויקט הם תושבי חיפה והסביבה, משפרי דיור ורוכשי דירה ראשונה, בעלי מקצועות חופשיים, אנשי הייטק ועוד.

  מבצע המכירות המוקדם של קבוצת אלמוג במגדל השלישי של פרויקט אלמוג כרמל מערב, הינו הזדמנות מצוינת עבורכם לשדרג את רמת החיים, לרכוש דירה חדשה ולהצטרף למשפחות שכבר זיהו את הפוטנציאל של רובע הים המתחדש של חיפה. במסגרת המבצע, אשר יימשך עד סוף חודש מרץ, תינתן הנחה של 3% ממחיר המחירון ויוצעו תנאי תשלום מיוחדים 85% -15% ללא הצמדה למדד.
  * דירת 4 חדרים בקומה 13 בשטח של כ 98 מ"ר עם כ-22 מ"ר מרפסת, מחסן וחניה מוצעת למכירה במחיר של 2,126,000 ₪.
  * דירת 5 חדרים בקומה 13 בשטח של כ 126 מ"ר עם כ-24 מ"ר מרפסת, מחסן ו 2 חניות מוצעת למכירה ב 2,724,000 ₪.

  למידע נוסף – השאירו פרטים:

   ההדמיה להמחשה בלבד – קרדיט olin
   ההדמיה להמחשה בלבד – קרדיט olin