סנטרל פארק בישראל? המתחם המפתיע שיקום ליד פארק הירקון

צפו בכתבה המצולמת: מה המשותף לעולמות הקולנוע והעיצוב ולמגדלי משרדים על פארק הירקון? הכירו את מגדלי רייסדור שממשיכים מזרחה את רמת החייל במיקום מנצח ומפתיע

הכירו את הסנטרל פארק החדש של ישראל:
כולם ודאי מכירים את בירת העיצוב של ישראל ברחוב הלח"י בבני-ברק, בלב גוש דן.

בהמשכו של רחוב הלח"י, על שפת פארק הירקון בסמוך לרמת החייל – תפגשו את מתחם התעסוקה החדש והענק שהולך ונבנה בימים אלו במרחק נגיעה מתחנת הרכבת בני ברק והקו הירוק של תל-אביב.

שדרת מגדלי משרדים חדשה על שפת הפארק. הרובע המניב החדש יכלול 1.2 מיליון מ"ר לתעסוקה ו-300 אלף מ"ר מבני ציבור. זהו מתחם ענק ומפתיע שהולך ומוקם בצפון מערב העיר בני ברק בין פתח תקווה לרמת גן.

מיקום, מיקום, מיקום
המגדלים נמצאים בקרבה לכבישים מהירים ומאפשרים להגיע לכל מקום בנוחות, זאת הודות למיקום המנצח, על ציר אם המושבות בחיבור עם כביש 4 וגשר הרלינג החדש שמוקם בימים אלו ומעניק חיבור ישיר מהמגדלים לצירי התנועה הראשיים. בנוסף, המגדלים נמצאים בקרבה לרכבת הארצית, הקו הפרברי וגם לקו האדום, הירוק והסגול, מה שנותן מענה תחבורתי מושלם. תחנת הרכבת אף תועתק אל המתחם החדש ותשפר את דרכי ההגעה.

ספינת הדגל של המתחם העתידי כבר יצאה לדרך – בניית שני מגדלי משרדים יוקרתיים ומפוארים של קבוצת רייסדור בני 34 קומות, ומרכז מסחרי ביניהם. הנוף הוא פסטורלי – היישר לפארק הירקון.

לפרטים נוספים השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  המתחם היוקרתי יעניק לאנשי העסקים חוויית עבודה, בילוי, פנאי וחדשנות פורצת גבולות עם מודל משרד חכם. הפרויקט מיועד לרוכשים שמחפשים לרכוש משרדים לשימוש עצמי וגם למשקיעים.

  היזם הוא איש העסקים החרדי יקי רייסנר, מהיזמים הפרטיים המובילים בישראל. רייסנר, שבין היתר גם מפיק סרטים, הוסיף לפרויקט את הנגיעה הקולנועית שלו והביא אותו למחוזות חדשים. אפילו אולם קולנוע יוקם בתוך המתחם.

  מודל ה"משרד החכם" כולל משרדים גדולים (מ-300 מ"ר), עם שליטה וניהול מרחוק, זיהוי פנים בכניסה, אפליקציה לאיתור מקומות חניה פנויים, הזמנת ארוחות בוקר או ניקיון ועוד. חניון הדיירים כולל חניות לרכבים חשמליים. יש גם בית קפה בלובי הבניינים וטרקלין יוקרתי.

  אז לרכוש או לשכור?
  לרכישת משרד יתרונות רבים, בראש ובראשונה מדובר על השקעה מניבה לטווח ארוך.

  כבעל הנכס, אינך צפוי להפתעות מצד המשכיר שיכול להעלות את מחיר השכירות בכל רגע נתון ובנוסף, ברייסדור תוכלו לקבל פריסת תשלומים נוחה במיוחד וכן תשואה מובטחת של 6.5% בתשלום מדי חודש עד למועד המסירה בעוד כשנתיים.

  לפרטים נוספים השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: