דירת חלומותיכם בירושלים אל מול חומות העיר העתיקה: בפרויקט ״קדמא״ היוקרתי בירושלים – נותרו דירות עם נוף חלומי!

אל מול חומות העיר העתיקה, בלב ליבה של העיר, עם נוף מרהיב אל הכותל, יצא לדרך פרויקט ״קדמא״ – הפרויקט היוקרתי הבא של ירושלים הכולל סה"כ 24 דירות ביניהן דירות גדולות כ- 150 מ"ר עם מרפסות ענק החל מ- 7,200,000 מ' ₪ ושני פנטהאוזים נדירים בגודל 200 מ"ר ומעלה עם מרפסות ענק ובריכות שחיה. זו ההזדמנות האחרונה לצפות באלפי שנות היסטוריה, מהסלון שלכם….

חברת ״אקה״, בבעלות אלי קליין, הידועה כמי שבונה את הפרוייקטים היוקרתיים בירושלים ובמיקומים האסטרגיים ביותר, עשתה זאת שוב ובתוך חודשים בודדים מהשקתו נמכרו בפרויקט "קדמא" מחצית מהדירות. מהחברה  נמסר שהגורם שהביא הרוכשים הראשונים להתאהב ולרכוש הוא המיקום יוצא הדופן והיחיד בעיר המאפשר גם להנות מרחוב הנביאים השוקק וגם להיות במרחק נגיעה מחומות העיר העתיקה. "ההתעניינות חסרת התקדים בפרויקט הפתיעה גם אותנו שכן למרות שהעבודה בשטח כבר החלה, עדיין מכירת מחצית מהפרויקט בתקופה כה קצרה אינה דבר שיגרתי.  נראה שרבים ציפו ומעוניינים לגור דווקא במיקום זה".
החברה צופה ש 12 הדירות שנותרו בפרוייקט, שנבנה על קרקע פרטית, תמכרנה בזמן הקרוב שכן רבים מבינים שעליות המחירים באזור נדיר זה, כמו בכל ירושלים, לא עומדות להעצר ומעוניינים לשריין לעצמן נכס מגורים נדיר והיסטורי.

זה לא עוד פרויקט – זה חלום של ממש
כיאה לפרויקט בוטיק יוקרתי, ייצרנו מפרט מושלם שעונה על כל הצרכים של קהל היעד.ב״קדמא״ יהנו הדיירים ממפרט עשיר ואקסקלוסיבי הכולל בין היתר: לובי מפואר, מעליות מתקדמות, חניה ומחסן פרטיים, מטבחים מעוצבים באיכות הגבוהה ביותר, ריצוף מרהיב, מערכת מיזוג אוויר מתקדמת, מערכת בית חכם ועוד מגוון גדול של תוספות. הפרויקט מציג איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, החל מהכניסה השקטה והמטופחת לבניין, דרך הלובי המפואר ועד תכנון הפנים המרהיב אשר נותן מקום של כבוד ודגש ליופייה של ירושלים המשתקף פנימה אל מרחבי הדירה המעוצבת ברמה גבוהה ע"י מעצבות פנים.

מתעניינים בפרויקט? הירשמו לתיאום פגישה!

    מיקום נדיר – האחרון באזור כולו
    דיירי ״קדמא״ ייהנו מחוויית מגורים שקטה בבניין הנבנה כאחוזה פרטית אל מול חומות העיר העתיקה של ירושלים, מקום הנחשב לקדוש ויקר עבור כל יהודי באשר הוא. הבניין כולל 24 דירות יוקרה כאשר מרוב המרפסות והחלונות הדיירים יוכלו לראות את הנוף המרהיב של העיר העתיקה והכותל המערבי – חוויה בלתי נשכחת שתוכלו לחוות מדי יום ביומו. מעבר לכך, הפרויקט נמצא במרחק של דקה אחת בלבד מציר הרכבת הקלה אשר מובילה בנוחות ובמהירות לכל נקודה בירושלים, במרחק של דקות אחדות משדרות ממילא ומרכז העיר, ובקרבת מרכזי התרבות, הממשל, הקולינריה ומרכזי החוויה הרוחנית בירושלים.

    הפנטהאוזים
    גולת הכותרת של "קדמא", 2 פנטהאוזים נדירים הכוללים מרפסות ענק עם בריכות שחיה הצופות לחומות העיר העתיקה ואזור הכותל המערבי. "זה מוצר שלא קיים בעולם וסביר להניח שגם לא יהיה כזה בעתיד. דירות אלה ממתינות למיוחדים שבמיוחדים שירצו להגשים את חלומם".

    מתעניינים בפרויקט? הירשמו לתיאום פגישה!