חולמים לגור בלב הפועם של תל אביב? זאת ההזדמנות שלכם, קונים דירה בגינדי TLV ומקבלים החזר חודשי של 8,000 ₪ עד לקבלת הדירה!

ענקית הנדל״ן ״גינדי״ ממשיכה בשיווק הפרויקט הנחשק וזו ההזדמנות שלכם לרכוש דירה במגדל חדשני בלב האמיתי של תל-אביב וליהנות מכל הטוב שיש לעיר להציע!

בפינת הרחובות החשמונאים וקרליבך בימים אלו ממשיך שיווק הפרויקט המרהיב ביותר בתל אביב. מגדלים מפוארים ודירות מעוצבות אשר תוכננו על ידי יסקי מור סיון אדריכלים, על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר עם מפרט טכני עשיר, כל זאת על מנת להעניק חווית מגורים חלומית ויוקרתית במרכז תל-אביב. המגדלים כוללים דירות במגוון גדלים: מדירות 3 חדרים עד 5 חדרים ומיני פנטהאוז.

״גינדי״ מיקמה את ״גינדי TLV” בנקודה הכי שוקקת במרכז העיר: פארק, קניון, קאנטרי, בתי קפה ומסעדות, כולם במתחם אחד, במרחק הליכה מכל הטוב שיש ללב תל אביב להציע! הפרויקט נגיש מאוד לכל אמצעי התחבורה, סמוך לרכבת הקלה העתידה להתחיל לפעול בקרוב, גישה מהירה לתחנת רכבת ישראל הקרובה וגישה נוחה לנתיבי איילון.

למידע נוסף מנציג מטעם חברת גינדי:

ערכן של הדירות בפרויקט צפוי לעלות בצורה משמעותית עם גמר הבניה. בנוסף לכל זה, הטבה חסרת תקדים של שזמינה לזמן מוגבל בלבד: קנו דירה עכשיו וקבלו עד 8000 ₪ בחזרה בכל חודש עד למועד מסירת המפתח לדירה שרכשתם בפרויקט. הזדרזו! מלאי הדירות במבצע מוגבל. מדובר בהזדמנות בלתי חוזרת לרכישת דירה במקום שחי ונושם את החיים התל-אביבים.

למידע נוסף מנציג מטעם חברת גינדי:

בליווי בנק לאומי .ההדמיה להמחשה בלבד. מבצע "PAY YOU BACK" מוגבל ל10 דירות במגדל 3 , מעל 4 מיליון. בכפוף לתקנון.