סגנון המגורים החדש של דירות הגן בלב הרצליה מציג ביקוש גבוה – מעל 100,000 מתעניינים במהלך 2022

מגורים בבית עם גינה צמודה הינה צורת המגורים המועדפת על משפחות רבות. אך לאור השפל בבניית בתים צמודי קרקע בישראל בכלל ובמרכזי הערים בפרט, צץ ועלה, לפני כשלושה עשורים, סגנון מגורים חדש ויתרונות רבים לו: דירת הגן המשלבת בין חצר פרטית עם גינה מפנקת לצד חיים אורבניים בלב העיר וכל זאת במחיר בר השגה.   

החלום הישראלי לבית פרטי עם גינה היה קיים מאז ומתמיד בקרב משפחות ושנות הקורונה רק חיזקו אותו. משפחות חיפשו חלקת אלוהים קטנה וירוקה משלהם, אליה יוכלו לצאת ולפוגג את תחושת הסגר. אך חלומות לחוד ומציאות לחוד: מתוך שיקולים של ניהול משאב הקרקע למען הדורות הבאים, מעודד מינהל התכנון בשנים האחרונות בנייה רוויה עם צפיפות גדולה יותר, בעוד בתים פרטיים צמודי קרקע הולכים ונעלמים מן הנוף. המספרים מדברים בעד עצמם: שיעור בניית צמודי הקרקע בשנתיים האחרונות, מתוך כלל התחלות הבנייה, היווה שפל של יותר מעשור.

אלו שלא נטשו את החלום לחיות לצד הטבע, או כאלו שלא יכלו לעמוד במחירים המאמירים של המוצר ההולך ונעלם, מצאו פתרון אופטימלי לצרכיהם: דירת גן – דירה צמודת קרקע במסגרת בית משותף המאפשרת פרטיות מקסימלית, לצד חיי שיתוף וקהילה עשירים במחיר נמוך משמעותית.

הירשמו למידע נוסף ולתיאום פגישה!

  119,000 חיפושים אחר דירות גן בהרצליה במהלך 2022
  אחת הערים הזוכה לביקושים גוברים מצד אוכלוסייה איכותית ולהגירה חיובית של תושבים היא הרצליה. העיר הממוקמת במיקום אידיאלי במרכז, על רצועת חוף מרהיבה נמצאת בתנופת פיתוח של שכונות חדשות ומציעה חוויית מגורים איכותית לתושביה.
  על פי נתוני יד2 עולה כי בנוסף לכחצי מיליון איש שחיפשו דירות בנות 2-6 חדרים בשטחה בשנת 2022, נרשמו גם כ-476,000 מחפשים אחר בתים פרטיים בשכונותיה, אך הביקושים הגבוהים לצד ההיצע ההולך ופוחת ועליות המחירים החדות, מרחיקות את הבתים הפרטיים מהישג ידם של מרבית המתעניינים.
  מחירן של דירות הגן בהרצליה, כמו בשאר הארץ, הינו נמוך משמעותית ממחירי צמודי הקרקע אשר הופכים משנה לשנה למוצר פחות שכיח ונגיש.

  לדירות הגן יתרונות נוספים כגון חסכון בעלויות הדיור הנלוות – עלויות האחזקה של בית פרטי עם גינה, גבוהות יותר באופן ניכר מאחזקת דירת גן. נוסף על כך, מרבית דירות הגן מוצעות באזורים מתפתחים הנמצאים בקרבה למרכזי הערים ולמוקדי תעסוקה ובסמיכות למוסדות תרבות וחינוך ומקומות בילוי. ניכר שגם הציבור מכיר ביתרונות הללו יותר ויותר ובשנת 2022 נרשמו בעיר הרצליה לא פחות מ-119,000 חיפושים אחר דירות גן*.
  *עפ"י נתוני יד2

  הירשמו למידע נוסף ולתיאום פגישה!

   דירות גן במתחם מטרופוליס הרצליה – 120 מ"ר של טבע פרטי
   פרויקט הזוכה להתעניינות ערה ולביקושים לדירות גן הינו מתחם מטרופוליס הרצליה, של חברת מטרופוליס המתמחה משנת 2011 בייזום, פיתוח ובניית פרויקטים למגורים במוקדי ביקוש.
   מתחם מטרופוליס, הנבנה בליבה של הרצליה הירוקה המערבית, שהיא אחת השכונות המבוקשות בעיר, הינו מתחם מגורי יוקרה הכולל 4 בניינים בני 11 ו-14 קומות הנבנים בבנייה ירוקה, בסטנדרטי ביצוע גבוהים במיוחד וכן פיתוח סביבתי נרחב הכולל גם  ממדשאות ירוקות, ספסלי ישיבה מוצלים ושבילי הליכה המקשרים לגינת פינסקר המטופחת.

   רבים מן הרוכשים בפרויקט הינם משפחות צעירות וזוגות צעירים המגיעים מתל אביב או מאזור השרון, חלקם הייטקיסטים העובדים באזור התעסוקה המשגשג הסמוך לפרויקט. אחת מרוכשות דירות הגן בפרויקט מציינת: "מאוד רצינו לעבור לבית פרטי וידענו שאנחנו רוצים לגור בהרצליה הירוקה. הבתים שראינו לא היו בתקציב עליו החלטנו או שהצריכו שיפוץ משמעותי. רובם גם הרחיקו אותנו מהשכונה. מצד אחד לא רצינו לוותר על גינה וחצר משלנו אבל מצד שני המיקום המצוין של מערב הרצליה הירוקה מאוד התאים לנו. הכל קרוב כאן, הקאנטרי, קניון שבעת הכוכבים, היכל האומנויות, כל המסעדות הטובות בהרצליה פיתוח במרחק של כמה דקות. ההחלטה על דירת גן במתחם מטרופוליס בעצם ענתה לנו על הצורך לגור במיקום הטוב ביותר בהרצליה ובסטנדרטים גבוהים, גם על הרצון לחיות בבית עם גינה פרטית וגם לא חרגנו מהתקציב שהגדרנו".

   דירות הגן המרווחות המוצעות כיום במתחם בנות 4 ו 5 חדרים עם מפרט משודרג, מטבח יוקרתי ולצידן גינות במגוון שטחים מ-45 מ"ר ועד כ-120 מ"ר של פינת טבע פרטית.
   המחירים נעים בין 4,750,000 ₪ ל 5,550,000 ₪.

   הירשמו למידע נוסף ולתיאום פגישה!